Gardenia – królowa kwiatów w świecach zapachowych u Padowskiego

Który kwiat zasługuje na miano królowej? Europejczycy powiedzą, że róża. Chińczycy – peonia. A u Padowskiego koronę nosi… gardenia. Symbol szlachetnego wdzięku i harmonii. Świece zapachowe o bogatym zapachu gardenii wprowadzą w twoim wnętrzu iście królewską atmosferę – luksusu, ale też relaksu. Chociaż bywa kapryśna, przy tej monarchini wszyscy poczują się dobrze – zarówno domownicy, jak i goście.

Gardenia – piękna, lecz wymagająca

Gardenia to wiecznie zielona roślina o błyszczących liściach i uroczych jasnych kwiatostanach. Bez wątpienia można powiedzieć, że należy do najpiękniejszych kwiatów, nie tylko pod względem wyglądu, ale też zapachu. Bogata, hipnotyzująca woń ozdobi każde wnętrze. Jednocześnie gardenia jest rośliną wymagającą, jeśli chodzi o uprawę. Dla tych, którzy uwielbiają jej zapach, ale nie mają ręki (i cierpliwości) do kwiatów doniczkowych, istnieje dobre rozwiązanie. Wśród świec zapachowych u Padowskiego znajdują się również te z nutami gardenii. 

Gardenia – królowa kwiatów u Padowskiego

Gardenia to prawdziwa królowa wśród produktów Padowskiego. Bogaty, kwiatowy zapach przenosi myślami do dzikich ogrodów Azji – a ogrody do naszego wnętrza. Dzięki temu dekoracyjny efekt tego aromatu jest możliwy nawet dla zabieganych. Ci, którzy nie mają czasu na uprawianie roślin doniczkowych w mieszkaniu, mogą po pracowitym dniu rozkoszować się nutami zapachowymi gardenii. Co ciekawe, kwiat ten ma również działanie terapeutyczne. Świeże rośliny stosowane są jako sposób na złagodzenie bólu migrenowego. Zapach gardenii w naturalnych świecach Padowskiego koi ciało i emocje – gwarantując przyjemność i głębokie odprężenie.

Dwie odsłony gardenii – luksusowe i naturalne 

U Padowskiego gardenia zyskała dwie bazowe odsłony. Obie o dekoracyjnym, eleganckim aromacie, ale w naturalnym wydaniu. 

Możemy zdecydować się na klasyczne świece zapachowe z wosku palmowego o minimalistycznej formie, mlecznej barwie i aksamitnym wykończeniu. Uniwersalny kształt i kolor sprawią, że dopasujemy je do każdej aranżacji i każdego wnętrza.

Drugim wariantem jest świeca zapachowa sojowa o zapachu gardenii. Naturalny wosk z drewnianym knotem zamknięto w eleganckim szklanym pojemniczku z delikatną etykietą. Całość zapakowana jest w proste, papierowe pudełko. Ta wersja świetnie nadaje się na drobny upominek dla zabieganej osoby, która lubi wracać do domu pachnącego kwiatami. 

Złota wstążka lub sznurek? Niezależnie od tego, czy nadamy prezentowi bardziej luksusowe, czy naturalne wykończenie, zapach gardenii pozostanie niezmiennie królewski.         

Redakcja perfumino.pl