Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle ems

Jak skutecznie wymodelować sylwetkę? Zobacz porady!

Data publikacji 10 stycznia 2023


Chcesz, aby Twoja sylwetka była szczupła? Zależy Ci na wysmukleniu bioder, a może na lepszym zaznaczeniu talii? Takie efekty można uzyskać na parę sposobów. Na co warto się zdecydować?

Jak uzyskać wymarzoną sylwetkę?

Istnieje wiele sposobów, by poprawić wygląd swojej sylwetki, dlatego warto przyjrzeć się im bliżej, by dobrać takie, które pozwolą na uzyskanie optymalnych efektów.

Aby wymodelować sylwetkę, trzeba przede wszystkim skupić się na regularnej aktywności fizycznej, która pozwala na spalanie tkanki tłuszczowej oraz budowanie mięśni. 

Osoby, które chcą poprawić swoją sylwetkę, powinny wtedy zacząć od przygotowania planu treningowego, który będzie dostosowany do ich poziomu zaawansowania i celów. Powinny to być ćwiczenia wzmacniające mięśnie całego ciała, a także ćwiczenia cardio, które pomogą spalić tłuszcz.

Dodatkowo ważny jest odpowiedni sposób odżywiania. Należy jeść regularnie i zdrowo, unikając produktów przetworzonych i fast foodów. Dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości białka, tłuszczów i węglowodanów pomaga utrzymać masę mięśniową i spalać tkankę tłuszczową.

Dobrze jest również pamiętać o odpowiedniej ilości snu i relaksie, które pozwolą na regenerację organizmu po aktywności fizycznej. Trzeba również pamiętać o tym, że nieregularny sen może prowadzić do problemów z nadwagą oraz z otyłością.

Do dyspozycji jest też szeroka gama różnych zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej, dzięki którym można nadać sylwetce atrakcyjny wygląd. Pomagają one w zmniejszeniu ilości tkanki tłuszczowej, redukują widoczność cellulitu oraz rozstępów, powodują, że skóra jest bardziej jędrna i elastyczna.

Trening EMS na lepszą sylwetkę – dlaczego warto go wybrać?

Trening EMS (elektrostymulacja mięśni) to metoda treningu, w której do mięśni są wysyłane impulsy elektryczne, które powodują ich skurcz. Trening EMS jest uważany za skuteczny sposób na modelowanie sylwetki, ponieważ pozwala na pracę nawet 90% mięśni jednocześnie, także tych położonych głęboko. Z dodatkowymi informacjami można się zapoznać tutaj: intime.pl

Trening EMS może być stosowany jako wsparcie dla tradycyjnych treningów, co pozwala na uzyskanie efektów szybciej niż przy treningu tradycyjnym. 

Jednak, jak każdy rodzaj treningu, trening EMS musi być przeprowadzony prawidłowo i pod okiem doświadczonego trenera, aby uniknąć kontuzji lub uszkodzenia mięśni. Właśnie dlatego najlepiej skorzystać wtedy z oferty klubów prowadzących takie treningi.

Prowadzone w klubach treningi EMS odbywają się w formie treningów personalnych. Rozpoczynają się one od przeprowadzenia pomiarów ciała i określenia celów osoby trenującej. Na tej podstawie jej trener personalny może wybrać odpowiedni typ treningu.

Ćwiczenia EMS odbywają się w specjalnym rodzaju kamizelki lub w innym stroju wyposażonym w elektrody do stymulacji mięśni impulsami elektrycznymi. Stosowane wówczas ćwiczenia są proste i niewymagające, więc nie są one też forsowne, nie obciążają stawów.

Najczęściej rekomenduje się około 1-2 treningów EMS w ciągu tygodnia. Jedne trening to jedynie około 20 minut. Tylko tyle wystarczy, by osiągnąć bardzo dobre efekty i sprawić, że sylwetka będzie wyglądała jeszcze lepiej.

Ile kosztują treningi EMS?

Koszty związane z treningami elektrostymulacji mięśni są wyższe niż standardowych treningów. Ile trzeba za nie zapłacić?

Najczęściej za trening EMS w Krakowie należy zapłacić kwotę od 120 do 200 złotych. Ceny zależą w tym przypadku głównie od wybranego klubu oraz od typu oferty, ponieważ niższe ceny można uzyskać przy wykupieniu pakietu – karnetu na treningi.

Zapisz się już teraz – trening EMS Kraków – skorzystaj z oferty profesjonalnego klubu i rozpocznij drogę do idealnej sylwetki!

kręcone włosy

Redakcja perfumino.pl

Jesteśmy zespołem specjalistów od mody i urody. Dzielimy się poradami związanymi ze zdrowiem, lifestylem i pielęgnacją. Znajdziesz też u nas ciekawe pomysły na stylówki i wiele urodowych ciekawostek. Pasjonują nas perfumy stąd zamieszczamy tu też wiele artykułów związanych właśnie z nimi.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

kręcone włosy