Jak wybrać bluzkę na eleganckie wyjście?

0
259

Nie masz pomysłu na wyjściową stylizację? Eleganckie bluzki damskie doskonale sprawdzą się w takich zestawieniach. Odpowiednio dopasowane często sprawiają, że stylizacja nabiera zupełnie innego charakteru. Doskonale sprawdzą się w przypadku kobiet, które cenią sobie wyrafinowany wygląd i idealne dopasowanie. Przedstawiamy, jak właściwie dobrać bluzki tego rodzaju, aby świetnie prezentowały się w każdej eleganckie stylizacji. Sprawdźcie to!

Bluzka – uniwersalna część każdej garderoby

Proste i gładkie bluzki damskie to uniwersalna część każdej garderoby. Bez problemu można połączyć ją z różnymi stylizacjami, zarówno bardziej eleganckimi, jak i codziennymi. Wielość fasonów i krojów sprawia, że wybór bluzek jest bardzo duży, dlatego z pewnością każdy znajdzie dla siebie wymarzony rodzaj. Wśród różnego rodzaju bluzek damskich, ważną rolę w szykownych i wyszukanych stylizacjach, odgrywają właśnie bluzki eleganckie. Sprawdzają się równie w przypadku pań o szczupłej budowie, ale noszą je również kobiety o pełniejszych kształtach. Aby odpowiednio się prezentować, należy dobrać odpowiedni krój, który pozwoli na wydobycie naszych walorów i zatuszowanie mankamentów. Ten rodzaj bluzki świetnie sprawdzi się w biurowych stylizacjach do pracy, ale również znajdzie swoje zastosowanie w rodzinnym gronie czy podczas wieczornego wyjścia, czyli wszędzie tam, gdzie zależy nam na efektownym wyglądzie i komforcie.

Eleganckie damskie bluzki – fasony i dopasowanie

Ze względu na uniwersalność bluzek, na rynku możemy znaleźć wiele fasonów i krojów, które pozwalają na idealne dopasowanie do określonej sylwetki. Poniżej przedstawiamy rodzaje dekoltów, które najczęściej spotykamy w bluzkach tego rodzaju oraz podpowiadamy, jak je dopasować.

Dekolt amerykański

Fasony tego rodzaju przede wszystkim wydłużają i wyszczuplają, dzięki czemu pozwalają na odpowiednią ekspozycję kobiecych wdzięków. Panie o zbyt obfitych kształtach bądź też zbyt małym biuście nie powinny po nie sięgać. Dodatkowo bluzki damskie w tym dekolcie nie sprawdzą się również w przypadku osób, które często się garbią.

Dekolt karo

To propozycja doskonała dla pań z dużym biustem. Występuje najczęściej w formie kwadratu lub prostokąta. Odpowiednio wydłuża szyję, jednocześnie zmniejszając optycznie górne partie ciała. Powinny go unikać panie z szerokimi ramionami, ponieważ będzie bardziej uwidaczniał szerokości.

Hiszpański dekolt

Najczęściej określany jako dekolt „bez ramion”. W bluzce tego rodzaju doskonale będą prezentowały się panie o figurze gruszki, ponieważ pozwala ona na wyeksponowanie szczupłych ramion. Dodatkowo bluzka hiszpanka optycznie zmniejsza dolne partie ciała. Nie jest wskazany przy masywnych ramionach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here