Spacerówka Joie i życie staje się lepsze

Wyobraź sobie idealne spacery na świeżym powietrzu. Ty i Twoje dziecko, radosne, uśmiechnięte, podziwiające otaczający go świat. Bez marudzenia, wiercenia i  płaczu. Ty, spokojna, z ulubioną kawą w dłoni. Idziesz beztrosko, bez pospiechu, lekko popychasz swój ulubiony wózek. Świat jest piękny. Czujesz, że Twoje dziecko jest bezpieczne, szczęśliwe, bo trzymasz w rekach to, co najlepsze. Jakość, wygodę i bezpieczeństwo. Idealne połączenie, które sprawia, że spacerówka Joie, to najlepszy zakup, jaki dokonałaś.

Aby życie rodziców było prostsze

Markę Joie tworzą rodzice i przyjaciele. Ludzie, dla których wychowanie dzieci, to ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań i praktycznych zastosowań. To właśnie za sprawą ich doświadczenia i wiedzy, powstała firma Joie. Jej głównym motywem, jest tworzenie dobrych i praktycznych rozwiązań, które uczynią życie rodziców prostszym. Spacerówka Joie, powstała właśnie w takim celu. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim niezwykła lekkość, zwrotność i wygoda. Z punktu widzenia rodzica, najważniejsze jest bezpieczeństwo i praktyczność. Aluminiowa konstrukcja zapewnia niską wagę, a nowoczesny system składania jedną ręką sprawa, że wózek spacerowy Joie nie ma sobie równych. Amortyzowane koła, gwarantują płynną jazdę, a dodatkowo ruchome kółka przednie pozwalają na wygodne i lekkie manewrowanie. Jazda po zatłoczonych chodnikach i parkowych alejach nigdy nie była tak prosta. Cóż trzeba więcej? Może  idealnie wyprofilowanej i pełnej rączki, która zapewnia najwyższy komfort prowadzenia, pojemnego kosza na zakupy, oraz wyglądu, który przyciąga uwagę innych.

Aby maluch był szczęśliwy

Wózek spacerowy Joie, dba o wygodę malucha. Z punktu widzenia dziecka,  najważniejsze jest miękkie i wygodne siedzisko, oraz dobra, niczym nie zakłócona widoczność. Spacerówka Joie, to idealny przyjaciel malucha. Posiada bardzo wygodne, pikowane siedzenia z regulowaną pozycją pleców.  Duża budka daje cień, chroni prze wiatrem, ale przede wszystkim nie ogranicza widoczności. Dodatkowo wbudowany daszek gwarantuje chłód w najbardziej słoneczne dni. Mały odkrywca siedzi wygodnie i bezpiecznie. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa są na tyle miękkie i elastyczne, że nie ograniczają ruchów dziecka. Podróżowanie spacerówką Joie, to wielka frajda i wygoda. Maluch jest szczęśliwy i spokojny, Ty również.

Wszędzie tam, gdzie liczy się wygoda, praktyczność i prostota, spacerówka Joie nie ma sobie równych. Stworzona przez rodziców, z myślą o rodzicach i ich dzieciach, spełnia oczekiwanie wszystkich. Wózek spacerowy Joie, to gwarancja najwyższej jakości, komfortu i bezpieczeństwa. Są to wartości bezcenne, tak jak radość na twarzy dziecka podczas wycieczki nową spacerówką Joie. 

Redakcja perfumino.pl