Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle

Zakupy spożywcze online

Data publikacji 4 marca 2020

Zakupy spożywcze online z dnia na dzień zyskują na popularności. Natłok obowiązków, pęd życia, wieczny brak czasu sprawiają, że szukamy możliwości, aby zaoszczędzić go jak najwięcej – dla przyjaciół, dla rodziny, dla dzieci, dla siebie.

Oszczędność czasu

Z tej perspektywy wizja spędzenia długich godzin w markecie, przeciskania wózkiem pomiędzy ciasnymi półkami i dźwigania ciężkich toreb do domu jest mało atrakcyjna. Sklepy oferujące możliwość zamówienia zakupów z dostawą do domu wychodzą naprzeciw rosnącym oczekiwaniom swoich klientów. Potencjalny klient poprzez stronę internetową marketu wyszukuje interesujące go produkty, wybiera dogodny termin oraz godzinę dostawy i oczekuje na kuriera. Możliwość dokonania zakupów online może mieć pozytywny wpływ na domowy budżet – z pozycji wygodnego fotela łatwiej porównać produkty pod kątem ich jakości oraz ceny, przemyśleć konieczność zakupu poszczególnych artykułów i uniknąć kupowania pod wpływem impulsu.

Dla osób starszych

Zakupy z dowozem są też doskonałym rozwiązaniem dla osób starszych, dla których wyprawa do supermarketu to duże obciążenie. Przybywa sklepów decydujących się na udostępnienie takiej usługi swoim klientom. Jednym z najczęściej pojawiających się w głowie konsumenta pytań jest koszt dostawy zakupów do domu. Wydawać by się mogło, że za taką wygodę z pewnością trzeba dużo zapłacić. Rzeczywistość okazuje się jednak dużo bardziej optymistyczna. Koszt dostawy najczęściej oscyluje w granicach 0-20 zł (zdarza się, że gdy całkowita kwota należna za zakupy przekroczy określony pułap, dostawa jest całkowicie darmowa). Warto więc rozważyć taką możliwość i sprawdzić, które markety w naszej okolicy oferują tego typu usługi. Zakupy bez wychodzenia z domu to komfort, niezwykła oszczędność czasu, a niejednokrotnie również pieniędzy.

kręcone włosy

Redakcja perfumino.pl

Jesteśmy zespołem specjalistów od mody i urody. Dzielimy się poradami związanymi ze zdrowiem, lifestylem i pielęgnacją. Znajdziesz też u nas ciekawe pomysły na stylówki i wiele urodowych ciekawostek. Pasjonują nas perfumy stąd zamieszczamy tu też wiele artykułów związanych właśnie z nimi.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

kręcone włosy