Bielizna wyszczuplająca

0
164

Zamiast wylewać z siebie siódme poty na siłowni lub przechodzić na rygorystyczne diety, których i tak nigdy nie jesteś w stanie utrzymać, możesz lekko zmodyfikować swoją sylwetkę przy pomocy odpowiedniego ubrania. Ubrania kryją w sobie olbrzymią moc. Dobrze dopasowane do figury potrafią zmienić ją nie do poznania. Najlepszym działaniem w tej kwestii wykaże się jednak bielizna, która niby pozostaje niewidoczna, a jednak potrafi wiele poprawić. Bielizna wyszczuplająca efektywnie zamaskuje twoje fałdki, boczki i większy brzuszek, by podkreślić twoje największe atuty, czyli zgrabne uda oraz pełny i jędrny biust.

Jak działa bielizna wyszczuplająca?

Taką bieliznę dopasowujesz nie tylko do swojej sylwetki, ale również do ubrania, które masz zamiar na siebie włożyć. Bardzo możliwe, że skoro zaciekawiło cię to, w jaki sposób można wyszczuplić sylwetkę, przygotowujesz się właśnie do ważnej imprezy i chcesz na niej zaprezentować się jak najlepiej. Prawdopodobnie zamierzasz włożyć na siebie kusą i obcisłą sylwetkę. Dopasowana do ciała kreacja będzie wyglądać zabójczo, ale żmudnie wypracowany efekt totalnie zniknie, jeżeli spod warstw materiału zacznie wystawać duży brzuszek lub większe bioderka. W takim przypadku powinnaś zdecydować się na zakup fig z przedłużonym stanem.

Wyciągnięty do góry, obcisły płat materiału ściśnie twój brzuch, by go ukryć, ale zrobi to w taki sposób, abyś cały czas czuła się komfortowo. Na pewno spokojnie będziesz w nim oddychać. Figi z podwyższonym stanem działają zupełnie inaczej niżeli gorsety, ponieważ łączą w sobie i efekt wyszczuplenia, i wygodę. Fantastycznie podkreślają talię. Nawet jeśli jej nie masz, one same ją stworzą, delikatnie uciskając ciało w okolicy pępka. Jeśli jednak twoja nowa bielizna wyszczuplająca rzeczywiście ma być super wygodna, bo chcesz przetańczyć w niej całą noc, zadbaj o to, aby była wykonana z właściwego materiału. Najlepszym wyborem będzie tkanina elastyczna, taka jak mikrofibra. Jeżeli natomiast nie czujesz się zbyt dobrze w majtkach o podwyższonym stanie, dobrą alternatywą będą dla ciebie figi ściągające.

Warto inwestować w bieliznę wyszczuplającą?

Niektórzy uważają, że bielizna wyszczuplająca to takie oszustwo, skoro dzięki niej nawet grubsza kobieta może wyglądać zjawiskowo. Nie podchodź jednak do tego aż tak poważnie. Twój facet wie przecież, jak wyglądasz bez tych wszystkich dziwactw na sobie, a to, że na imprezie chcesz prezentować się perfekcyjnie, jest jak najbardziej zrozumiałe i normalne. Bielizny wyszczuplającej nie będziesz przecież używać na co dzień. Zaczniesz ją zakładać wyłącznie od święta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here