Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle

Makijaż na wielkie wyjście – jak go wykonać?

Data publikacji 14 września 2020

Każda kobieta chce pięknie wyglądać. Na co dzień, jak i na wielkie wyjście. Każda kobieta jest piękna – obojętne, czy z makijażem, czy bez niego. Jednak jeśli lubisz się malować, nie ma w tym nic złego! Wiele osób uważa, ze kobieta chce pięknie wyglądać dla innych. Nie jest to prawdą. Kobieta chce wyglądać pięknie dla siebie, aby czuć się pewnie. Makijaż jest dla każdego. Można się nim bawić i wymyślać najróżniejsze kombinacje. Dziś porozmawiamy o makijażu na wielkie wyjście. Zobacz, jak stworzyć piękny look w kilku prostych krokach!

Jakie kosmetyki będą nam potrzebne do stworzenia tego makijażu?

Zacznijmy od tego, jakie kosmetyki powinniśmy przygotować do stworzenia tego makijażu. Pamiętaj, ze powinny być one wszystkie dobrane do Twojego odcienia skóry! Tyczy się to podkładu, korektora, bronzera, a także rozświetlacza. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę http://mariza-kosmetyki.com.pl/. Oprócz wcześniej wymienionych kosmetyków będziesz potrzebować także produktów do oczu, brwi oraz ust. Najlepiej postaw na paletę cieni z brązami oraz odcieniami nude. Z takimi będzie Ci się najlepiej pracowało. Przy stonowanych oczach, możesz postawić na mocniejsze usta. Na wielkie wyjście zaszalej i wybierz czerwoną szminkę! Produkt do brwi dobierz do swoich upodobań. Postaw na to, co będzie dla Ciebie najwygodniejsze. Dla utrwalenia całego makijażu potrzebna będzie baza oraz fixer.

Jak stworzyć makijaż na wielkie wyjście?

Wszystko zaczynamy od bazy pod makijaż. Niewielką ilość nałóż na całą twarz. Teraz pora na podkład. Najlepiej rozprowadź go gąbeczką, gdyż daje ona naturalny efekt i jest łatwa w aplikacji. Na podkład nałóż korektor. Zakryj nim drobne niedoskonałości, a także użyj pod oczy. Następny krok to brwi. Podkreśl je delikatnie mocniej, niż na co dzień. Teraz przejdziemy do oczu. Zaczynamy od beżowego, jasnego odcienia nałożonego pod łuki brwiowe. Kolejny cień to jasny, brązowe kolor rozprowadzony po załamaniu powieki. Delikatnie wyciągnij go poza zewnętrzny kącik. Centralnie w załamaniu powieki nałóż ciemniejszy brąz. Użyj go także do podkreślenia zewnętrznego kącika. Na środek powieki zaapalikuj brokatowy cień nude. Teraz czarnym cieniem podkreśl linię rzęs oraz zarysuj delikatną kreskę-jaskółkę. Oczy gotowe!
Teraz musimy wypudrować twarz, a następnie ją wykonturować oraz rozświetlić. Użyj do tego bronzera oraz rozświetlacza. Na sam koniec tuszujemy rzęsy oraz malujemy usta. Jeśli masz w tym wprawę, możesz przykleić sztuczne rzęsy. Makijaż jest gotowy! Możesz już wyjść z domu i cieszyć się udanym wieczorem!

kręcone włosy

Redakcja perfumino.pl

Jesteśmy zespołem specjalistów od mody i urody. Dzielimy się poradami związanymi ze zdrowiem, lifestylem i pielęgnacją. Znajdziesz też u nas ciekawe pomysły na stylówki i wiele urodowych ciekawostek. Pasjonują nas perfumy stąd zamieszczamy tu też wiele artykułów związanych właśnie z nimi.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

kręcone włosy