Pomysł na prezent dla początkującego prawnika. Sprawdź nasz poradnik!

Masz wśród przyjaciół początkującego prawnika? A może twój syn, brat albo kuzyn rozpoczyna taką karierę? Jeśli tak, radzimy, co możesz podarować mu z okazji urodzin albo zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. Galanteria skórzana ma bowiem dla ciebie co najmniej kilka świetnych propozycji. Do wyboru masz zarówno skórzane teczki męskie, portfele ze skóry licowej czy męskie biwaury albo wizytowniki.  

Teczka męska, jako podstawa stylizacji każdego adwokata

Aktówki męskie, to jak wiadomo specjalne torby w eleganckim wydaniu. Idealne nadające się do przenoszenia dokumentów i pism urzędowych, w przypadku prawników wydają się wręcz konieczne. Każda wizyta w sądzie, każde spotkanie z klientem czy inne oficjalne wyjście wymaga przenoszenia góry papierów. Aktówka męska, która zabezpiecza przenoszoną w nich zawartość, odpowiednio chroni ważne dokumenty. Nie tylko przed zgniecieniem, ale również zgubieniem.

Skórzane aktówki, to też dodatki niezwykle eleganckie i szykowne. A jak wiadomo, prezencja w przypadku adwokata musi być profesjonalna. Nikt nie chce korzystać z usług człowieka, który ubiera się niechlujnie i nie zwraca uwagi na swój wizerunek. W takich zawodach dbałość o szczegóły jest bardzo ważna. Praktyczna, i elegancka teczka, powinna stanowić wyposażenie każdego adwokata. Jeśli twój znajomy nada jej nie posiada, ta propozycja wydaje się strzałem w dziesiątkę. Teczka na dokumenty, to jednak nie wszystko w co powinien być wyposażony prawnik. W jego przypadku równie ważny jest też elegancki, męski portfel. 

Portfel męski ze skóry naturalnej, jako niezbędny dodatek prawnika

Modny portfel męski w przypadku adwokata, to kolejny dodatek z gatunku must have. Prezent w postaci eleganckiego, połyskującego portfela, początkującemu prawnikowi na pewno się przyda. Bo chociaż taki dodatek jest na co dzień niewidoczny, w pewnych sytuacjach trzeba z niego skorzystać. A wtedy warto wyciągnąć z torby model, który podobnie, jak teczka świetnie się prezentuje. 

Jakie modele portfeli męskich są dziś na topie? Z pewnością slim wallet. Cienkie portfele idealnie sprawdzają się w przypadku nowoczesnych mężczyzn. Są poręczne, przeznaczone głównie do chowania kart bankomatowych i bardzo szykowne. Nawet noszone w marynarce czy spodniach zdają egzamin. Ze względu na swoje małe rozmiary, nie odznaczają się bowiem, ani nie wypychają nieestetycznie kieszeni. Jednak i one nie wyczerpują listy pomysłów na prezent dla adwokata. Jaka jest więc kolejna propozycja?

Skórzany wizytownik, który podkreśla profesjonalizm

Na rynku galanterii skórzanej jest wiele ciekawych, eleganckich produktów, nie tylko teczki i portfele.

Biwuary męskie stanowią na przykład połączenie organizera na dokumenty i aktówki. Takie dodatki są więc też pożądane, gdy chodzi o adwokatów. Podobnie zresztą jak etui na dokumenty czy wizytowniki.


Wizytownik, w którym można przechowywać własne lub cudze wizytówki jest na pewno dobrym rozwiązaniem, gdy myślimy o szykownym prezencie dla biznesmena. Czy w przypadku prawnika ma podobne zastosowanie? Jak najbardziej. Każdy szanujący się przedstawiciel prawa ma własne egzemplarze wizytówek, które rozdaje wśród klientów. Wręczając je prosto z kieszeni, nie zrobi na nich dobrego wrażenia. Co innego, gdy z aktówki wyciągnie elegancki wizytownik ze skóry. 


Prestiżowy zawód adwokata wymaga od niego odpowiedniej prezencji. Prócz togi w sądzie czy garnituru w prywatnej kancelarii, trzeba jednak pamiętać także o dodatkach. Te wykonane ze skóry, jak żadne inne dodają powagi i elegancji. Jeśli więc nadal zastanawiasz się nad pomysłem na prezent dla znajomego adwokata, wiedz, że powyższe propozycje galanterii skórzanej są najlepszym rozwiązaniem! W zależności od planowanych kosztów możesz zdecydować się zarówno na większy egzemplarz teczki, jak i drobniejszy portfel lub wizytownik. Wybór produktów jest naprawdę ogromny.

Redakcja perfumino.pl